Emiko with CuteBerry

Zwycięzca Klubu

Suka hodowlana

Więcej zdjęć → Zdjęcia

Urodzona 18.04.2019
Płeć Suka
Matka Artemis with CuteBerrynew-image
Ojciec

Bacardi von Czech MeranBacardi grafika

Wzrost 37 cm
VWD Wolna
ENM Wolna
PL 0/0
HD A
ED 0/0
Oczy czyste
Rodowód Rodowód

Emiko w oczach sędziów 🙂

  • „Elegancka, sucza, doskonały wyraz, piękna głowa, doskonała szyja, górna i dolna linia, doskonały kościec, ustawienie i kątowanie kończyn. Doskonale zbalansowana, doskonały ruch” ~ Małgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska (PL)
  • „Piękna głowa, doskonałe proporcje, doskonały ruch”~ Piotr Król
  • „Dobrej wielkości, o wystarczającym kośćcu, czysta górna linia z ładnym wyjściem szyi, bardzo dobrze kątowane tylne kończyny, przednie dobrze, pięknie rzeźbiona delikatna głowa, w całości jeszcze trochę szczenięca” ~Andrzej Stępiński (PL)
  • „9 miesięczna, dobrego rozmiaru, trochę zestresowana w ringu, mocny grzbiet, doskonały ogon, doskonałe linie grzbietu”~ Tatiana Romanovskaya (BY)
  • „9 miesięczna, potrzebuje pewności siebie, bardzo dobra budowa,górna, dolna linia, bardzo dobrze osadzone uszy, kość odpowiednia do budowy, bardzo dobre umaszczenie i ruch”~ Barbara Muller (CH)
  • „Nieduża, efektowna suczka, piękna głowa, doskonałe uszy z zaznaczonymi kolczykami, doskonała górna linia, szyja i klatka piersiowa, troszkę słabo zaznaczone przedpiersie, bardzo dobry  kościec, dobrze ustawione, kątowane i prowadzone kończyny, dobrze osadzony ogon, nieco nieśmiała, doskonała szata, doskonałe umaszczenie”~ Małgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska (PL)
  • „Doskonała wielkość i proporcje, dobra głębokość klatki piersiowej, doskonale ustawione i kątowane kończyny, ładna głowa, doskonała szata, na uszach charakterystyczne dla rasy kolczyki” ~ Zofia Konderla (PL)

Wystawy

Nowy Sącz wo1,Najl.Młodsze Szczenię, BIS Mł.Sz. 4 Małgorzata Wieremiejczyk-Wierzchowska (PL), Anna Rajs (PL)
Przemyśl wo1,Najl.Młodsze Szczenię Piotr Król (PL)
Kielce wo2 Paweł Osak (PL)
Katowice doskonała 2, Andrzej Stępiński (PL)
Bydgoszcz doskonała 1, Zwycięzca Młodzieży Tatiana Romanovskaya (BY)
Bydgoszcz bardzo dobra 1, Barbara Muller (CH)
Opole doskonała 1, CWC, Zwycięzca Klubu, Zwycięzca Rasy Zofia Konderla (PL)
Opole doskonała 1, CWC, CACIB, Zwycięzca Rasy Dorota Witkowska (PL)
Rzeszów doskonała 1, CWC, Zwycięzca Rasy Izabella Krasowska-Salamon (PL)
Nowy Sącz doskonała 1, CWC, Zwycięzca Rasy Grzegorz Robak (PL)